Referencie

Hlbokú pokoru, úctu a vďačnosť vo mne vyvolava tá múdrosť, ktorá je za uvedomením a prežívaním pocitov v celej ich šírke a dĺžke. Rovnako ma prekvapuje ako rýchlo sa môj pohľad mení na veci v mojom živote – nazeranie z iného uhla pohľadu, z inej perspektívy. 

Je to krásne, aj keď je za veľa pocitmi v mojom živote strach. Dobre je, že ho teraz viem pomenovať, nejak uchopiť. Uvoľňujú sa aj veci, ktoré ma držali vo vzorcoch, konštruktoch a nevedela som sa z nich vymaniť, posunúť ďalej. Teraz cítim každý deň, že je to o milimeter lepšie, uvoľnenejšie a je to naozaj tým, že ich iba sledujem tu a teraz, bdelá a nechávam ich plynúť dlhšie ako doteraz.

Judit


 

„Vďaka kurzu som v sebe objavila dávno zabudnuté pocity, ktoré som pod nánosom rôznych strachov a cudzích presvedčení nebola schopná cítiť. Podarilo sa mi začať vnímať svoje emócie a porozumieť im. A čo je najdôležitejšie, dokázala som pocítiť skutočný pocit vychádzajúci z mojej vlastnej podstaty, pocit, ktorý môže byť stálou súčasťou môjho života keď sa nechám viesť vlastnou dušou. Všetko čo som sa na kurze naučila denne používam v bežných situáciách, s ktorými sa stretávam, aj tiež pri cielenej práci na sebe.“

Ľubica