Kurzy

Praktický kurz “ Okamih prítomnosti “ / 23 – 24.2.19 v Bratislave


 

Práca na kurze bude predovšetkým o pochopení toho, čo sa mi práve deje, čo cítim a prečo to cítim. Ako rozoznať ilúziu mysle, ega od skutočného pocitu a svojej prirodzenosti.

Ukážeme si ako sa zladiť s tým čo je v nás pravé a skutočné, čo sú len ilúzie a predstavy.

Podľa toho sa ďalej vieme na základe pocitu rozhodnúť, čo nám v živote robí dobre, čo naopak nie.

Z toho vyplynie prirodzené rozhodovanie, kam svoj život posunúť k vnútornej spokojnosti so sebou a svojím životom.

Takto si každý účastník kurzu môže nastaviť svoju pocitovú navigáciu v živote vo svojom rozhodovaní sa.

Pravdou je, že sa na kurze každý pozrie do svojho vlastného zrkadla, nazrie do útrob seba, do útrob svojich presvedčení a paradigiem o sebe a o živote.

Uvidíme seba v podobe, ktorú vidieť nechceme a uvidíme tam presne to čo v danom okamihu svojej prítomnosti uvidieť máme a ak budeme mať dosť odvahy, tak to čo pocítime si dovolíme pochopiť .
Tým sa môžme v našom živote posunúť ku zmene, ktorá je v tomto bode času nášho života potrebná.
No o tom čo v sebe uvidíme nerozhodneme my, ale naša podstata, ktorá nám prostredníctvom práce na kurze každému z nás ukáže presne to čo nechceme vidieť, pred čím sa skrývame a pred čím utekáme.

Kurz nebude o extáze v meditkách, bude to práca na sebe, práca so svojou dušou, ktorá sa chce oslobodiť od okov mysle, preto práca nemusí byť príjemná v zmysle emócii, ktoré výjdu na povrch.
No ak prekonáme strach, môžeme sa pozrieť na svoje hlboké rany, neduhy v sebe a dovolíme si ich riešiť spôsobom, ktorý nám dá odozvu vo vyššej spokojnosti so sebou, ktorá sa pretaví aj do naších životov a bude jasná a zreteľná.

Nemôžem urobiť prácu za nikoho na kurze, no pomôžem vidieť to, na čo sa sami pozrieť nedokážeme, kvôli strachom a emóciám, ktoré sú iba hromadou odporov a blokád samých seba.

Kurz bude intenzívny a bude plný emócii, pocitov, no bude liečivý pre vnútro každého človeka, ak si to dovolí.

Prostredie však bude nastavené tak, aby sme to dokázali a to je mojou prácou na kurze, pretože to je zároveň mojou prítomnosťou a mojou cestou v tomto čase môjho života.


Miesto konania :   Istropolis, Trnavské mýto 1, Bratislava

Termín dvojdňového kurzu :   So -Ne , 23 – 24.2.19 / 10:00 – 17:00

Cena :  165 Eur za celý kurz

Rezervácia : prostredníctvom formulára TU

Počet miest na kurze je limitovaný max. do 10 účastníkov, kvôli efektívnej práci.Pocit zo seba a jeho prínos pre život vám neviem opísať v slovách. Snažil som sa to na mojom pôvodnom blogu a zistil som, že to je neefektívna cesta pre každodenné uvedomenia a pochopenia seba samého. Preto jediná možnosť ako dokážem pomôcť niekomu s vlastnou pocitovou úrovňou a pocitom je, že mu prakticky pomôžem si ho sprístupniť a ukázať jeho možnosti. O takejto komplexnej práci je môj kurz “ Okamih prítomnosti “ , alebo zoznamovacie “ Stretnutia „ s pocitom.